Przejdź do menu Przejdź do treści

MOST

Program MOSTStrona główna/Galeria zdjęć /dokumentacja/logo+tapety/Logo_JPEG

Program MOST na UP

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji do programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST”.

Działający od prawie 20 lat Program umożliwia studiowanie na jednym z ponad dwudziestu najlepszych ośrodków akademickich w Polsce, a każda zainteresowana osoba z pewnością znajdzie w nim ofertę dla siebie. „MOST” ma ich ponad 1000 na studiach licencjackich oraz kolejny 1000 na studiach uzupełniających magisterskich. Oczywiście także osoby studiujące w systemie jednolitych studiów magisterskich znajdą coś dla siebie, a pakiet ponad 200 ofert skierowany jest wyłącznie do doktorantów.

Co najistotniejsze Program „MOST” umożliwia studiowanie  na uczelni przyjmującej nie tylko na takim samym kierunku jak na uczelni macierzystej, ale także na kierunku pokrewnym. Skorzystanie z oferty Programu jest możliwe nawet wtedy, gdy było się już uczestnikiem Programu Erasmus. Zasada oczywiście działa również w drugą stronę – bycie MOST-owiczem nie uniemożliwi wyjazdu „na Erasmusa”.

Ze wszystkimi szczegółami można zapoznać się na stronie Programu: www.most.amu.edu.pl

Najbliższa rekrutacja do programu „MOST” odbywać się będzie już od 31 października do 30 listopada 2019 roku (rekrutacja na semestr letni 2019/2020). Zachęcamy do skorzystania z okazji!

Aktualności